Casa Allegra

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 2 bedden

Casa Allegra Napels appartement van 70 m² is gelegen op circa 800 meter afstand van het Maschio Angioino en op ongeveer 1 km van het Nationaal Archeologisch Museum. Het appartement kan tot 6 huisvesten.

De accommodatie biedt een balkon, een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Het appartement heeft ook 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Casa Allegra appartement is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Chiaia van Napels, niet ver van de Kerk van Gesu Nuovo. Dankzij de welgelegen locatie kunnen gasten gemakkelijk het Castel Sant'Elmo bereiken, dat op 550 meter ervandaan ligt. 2-slaapkamer Casa Allegra appartement is binnen 10 minuten lopen van Toledo metrostation en binnen 10 minuten lopen van Napoli Piazza Amedeo treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Allegra Napels
Buen Retiro 52
Mobiele prijsaanbieding

Buen Retiro 52

8.9
Fantastisch 62 beoordelingen
107 m van de accommodatie
USD 135 USD 122
per nacht
Rifugio Romantico A Napoli
Mobiele prijsaanbieding

Rifugio Romantico A Napoli

9.5
Voortreffelijk 44 beoordelingen
121 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
The Roof Of Naples
Mobiele prijsaanbieding

The Roof Of Naples

8.7
Fantastisch 53 beoordelingen
140 m van de accommodatie
USD 179 USD 161
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Napels
    9 km

    Treinstations

    Napoli Mergellina Train Station
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Kapper
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Voor gehandicapten

    • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
    • Rolstoeltoegankelijk

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:30
    Uitchecken: van 05:00 tot 10:00
    LicentienummerIT063049C25QFN7AUD
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Casa Allegra appartement gelegen?
      Casa Allegra appartement is naast het Castel Sant'Elmo gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Casa Allegra appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Casa Allegra appartement zijn onder andere de Kerk van Gesu Nuovo, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Casa Allegra appartement te verblijven?
      Een overnachting in Casa Allegra appartement kost €115.
    • Is internet beschikbaar in dit appartement?
      Nee, dit appartement biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in Casa Allegra appartement?
      Bij Casa Allegra appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van Casa Allegra appartement?
      Casa Allegra appartement meet 70 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Napels
    9 km

    Treinstations

    Napoli Mergellina Train Station
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Allegra Napels

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten